WARE ACCEPTATIE & DE KUNST VAN HET TOELATEN/VOELEN
Datum volgt | Locatie: Zandvoort |
2-daagse verdiepingsweekend met studie, meditatie & praktische oefeningen |
Dag 1
- Terugblik op het perspectief dat alles een uitdrukking van overvloed is en over het volgen van ons eigen broodkruimelspoor van ons hoogste enthousiasme; hoe heb jij dit geïntegreerd? En een verfijning van de toepassing.
- Introductie in Ware Acceptatie; alles wat plaatsvindt is al geaccepteerd door het universum, anders zou het niet plaatsvinden.
- Met oefeningen lijnen we ons hele zelf uit met het gegeven dat alles al geaccepteerd is.
- De kunst van het toelaten wat we voelen en zetten dit om naar ware acceptatie, in plaats van te strijden met ‘dat wat is’.
- DOEL: je creëert flow en helderheid over wat jij echt wilt, waar jij positief mee resoneert en waar jouw passie ligt.
Dag 2
- Introductie van het emotioneel geleidingssysteem; jouw emoties en sensaties als navigatie voor jouw beste route. Emotie = gedachten + energie. Waar geef je energie aan, waarom en hoe verschuif je naar betervoelende gedachten?
- Interpretatie vanuit je hogere zelf in plaats vanuit de denkkracht van de hersenen.
- DOEL: activeer jouw innerlijke navigatie ter ondersteuning voor jouw beste levensroute, en je verschuift van reactiviteit naar responsiviteit.
Hoe?
- Introductie van de acceptatie-oefening | inleiding in het emotioneel geleidingssysteem | de kunst van het toelaten
- Met zitmeditatie & geleide meditatie.
- Activeren en bijsturen van onze verbeeldingskracht met schrijfoefeningen.
Instapvoorwaarde: Pad van Creatie I – Alles Is Overvloed
Prijs
- Prijs: €260,- / per dag €130,-
Bij inschrijving voor 2 weekenden: €450,- (onbeperkt geldig)
Herhaling: €160,- / €80,- per dag
Groepsgrootte: 3 – 7 deelnemers
<< Pad van Creatie I
Pad van Creatie III >>
Pad van Creatie-Zelf >>
Universele Wetten >>